Hakkımızda

İkonbebek.com Bursar’da 2018 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili e-ticaret satış mağazası olarak kuruldu. 2019 un başında ise Bursa Kapalıçarşı mevkiinde ilk mağazasını açtı.

Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan İkon Bebek; www.ikonbebek.com ile birlikte siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda yüksel satış potensiyeline ulaştı.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan ikonbebek.com ürün seçebilme avantajı ile her sezon 50 markaya ait  binlerce modeli siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

İkonbebek.com internet reyonlarında hastane çıkışları ile tanıştığımız anne ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyoruz.

İkon bebek “0-14 Yaşta Yok Yok” ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.

MİSYON (VARLIK AMACIMIZ) :Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ,mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak.

VİZYON (HEDEFLERİMİZ) : Yurt içi ve yurt dışın da öz ,sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek ,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebe,çocuk ve anne mağazacılığı sektörün de öncü firma olmaktır.